ART / Lithographs / Litograph in colors 9142066
nr 914 2066
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), Épreuve d'artiste (artist proof), sheet: 44x29,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), bladets mått: 44x29
Condition: löst blad
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 100
Monday September 29 2014
at 18:14:47
28/9 22:47:32
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund